Yangın Merdiveni İmalatında Kurumsal Hizmet

heading

Yangın Merdiveni İmalatında Kurumsal Hizmet

Yangın merdivenleri, yangına karşı alınabilecek önlemler arasında bulunmakta olup, yangında can kaybı yaşanmasını önlemektedir. Ayrıca, yangına uzun süre dayanabilen bu merdivenler, yangının çevreye yayılmasını engeller, görevlilerin kısa sürede müdahale ederek yangını söndürmesini sağlar.

Yangın merdivenleri her ne kadar hayat kurtarıcı şeklinde tanımlansa da, hizmet alınan firma çok önemlidir. Çünkü her firma, üretim yaparken yasal standartları göz önünde bulundurmamakta, bu da yangına karşı önlem almamakla eş değer bir tedbirsizlik olmaktadır. Yıllardır İstanbul'da verdiği kaliteli hizmetle farkını kanıtlayan Karaboğa Mühendislik, tüm İstanbul'un yangın merdiveni talebini kaliteli şekilde karşılayacak kapasiteye sahiptir. Yangın merdiveni imalatı, firmamız tarafından öyle sıradan şekilde değil, Yangın Yönetmeliği dikkate alınarak sertifikalı olacak şekilde yapılmaktadır. Merdivenlerin yangın çıktığında etkin şekilde kullanılabilmesi için, binanın büyüklüğü, binanın özellikleri, kaçış noktaları, binada bulunan insan sayısı olmak üzere birçok faktör göz önünde bulundurulmalıdır. Bu da, detaylı bir süreç gerektirmektedir.

Karaboğa Mühendislik olarak biz, yangın merdiveni üretiminde, keşif aşamasından başlayarak montaj aşamasına kadar tüm süreci, kontrollü şekilde gerçekleştirmekte, gerekli laboratuvar testlerinden sonra ürünleri kullanıma sunmaktayız.