Dairesel Yangın Merdiveninde Dikkat Edilmesi Gerekenler

heading

Dairesel yangın merdiveni fiyatları, Bazı binaların yapılarına bağlı olarak sadece dairesel yangın merdiveni yapılabilmektedir. Burada önemli olan kaliteli dairesel yangın merdiveni yapılmalıdır. Aksi takdirde yanlış yapılmış veya sağlam yapılmayan dairesel yangın merdiveni tehlikeli kazalara neden olabilir. Önemli bir sorumluluğun farkında olan Karaboğa firmamız dairesel yangın merdiveni fiyatları konusunda bütçeye uygun ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Dairesel yangın merdiveni

Her ne kadar bazı binalar için dairesel yangın merdiveni kullanılsa da hastaneler, okullar ve kalabalık alışveriş merkezleri için kullanılamaz. Bunun için yönetmeliğe uygun dairesel yangın merdivenleri yapılmalıdır. Yönetmeliğe uygun yapılan dairesel yangın merdiveni fiyatları firmamız sayesinde uygun ücretler ile sunulmaktadır.

Dairesel Yangın Merdiveninde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dairesel yangın merdiveni yapılırken kurallara uyulması gerekmektedir. Örneğin bir katta bulunan kişi sayısı 25 veya daha fazla ise dairesel yangın merdiveni kurulamaz. 25 kişiden az olsa bile 9,5 metre mesafeye kadar dairesel yangın merdiveni kurulabilir. Buna ek olarak dairesel merdivenin genişliği en az 100 santimetre olması gerekmektedir.

Bütün bunlarla beraber hem alan hem malzemesine bağlı olarak dairesel yangın merdiveni fiyatları değişmektedir. Fakat kaliteli ve bütçeye uygun dairesel yangın merdiveni fiyatları için doğru adres Karaboğa firmamızdır. Çünkü biz Karaboğa firması olarak fiyat belirlerken bütçenize uygun ve alana göre dairesel yangın merdiveni fiyatları belirlemekteyiz. Dairesel yangın merdiveni fiyatları ile ilgili bizimle 0216 641 50 84 iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler: Yangın Kapısı - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın KapısıYangın Kapısı - Yangın Kapısı - Yangın Merdiveni - Yangın MerdiveniYangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni